Makina përfundon në përrua, lëndohen tre adoleshentë në Sarandë

Një aksident është regjistruar në Sarandë. Tre adoleshent moshës kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se automjeti me të cilin po udhëtonin ka dalë nga rruga dhe kanë përfunduar në përrua. Menjëherë janë transportuar spitalin e Sarandës.

Policia ka bllokuar automjetin, i cili dyshohet se është në pronësi të babait të njërit prej shtetasve të mitur.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.