Takimi në Livadhja, Andrea Marto: Mobilizim për fitoren e radhës

Deputeti i PS-së Andrea Marto dhe drejtuesi politik i qarkut Vlorë Damian Gjiknuri kanë zhvilluar këtë të premte një takim në fshatin Livadhja të bashkisë Finiq.

Marton shkruan se ekipi i PS është i mobilizuar plotësisht për fitoren e radhës në zgjedhjet e 25 prillit.

“Sot në Livadhja, me praninë e drejtuesit politik të qarkut Vlorë, Damian Gjiknuri, u zhvillua mbledhja e shtabit elektoral të bashkisë Finiq.

Investimet e realizuara vitet e fundit dhe mobilizimi i strukturave të PS, garantojnë fitoren e radhës!”, shprehet Andrea Marto. /Sarandanews.com/

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *