Luan Rama i LSI: Qeveria përgatit në Ksamil shpronësim të dhuņshëm dhe grabitje pronash

Nënkryetari i LSI, gjithashtu kandidat për deputet në Qarkun Vlorë, Luan Rama ka denoncuar nga Saranda atë që ai e cilëson aferë korruptive të qeverisë Rama me pronat në Ksamil.

Sipas Luan Ramës, qeveria ka bërë pakt me kompaninë arabe edhe për pronat në Ksamil.

Ish deputeti i LSI-se thotë se qeveria po përgatit një shpronësim të dhunshëm të pronarëve dhe për t’ua dhënë arabëve, të cilët paguan darkën tek Nustreti.

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *