VIDEO/ Fiks Fare vijon denoncimet nga fshati Berdenesh i Sarandës: Bashkia bën sehir

Emisioni investigativ Fiks Fare ka vijuar denoncimet për problematikat që shoqërojnë banorët e fshatit Berdenesh në Sarandës.

Në ditën e sotme ky emision ka publikuar një video nga ku shihet neglizhenca e bashkisë Sarandë, duke nxjerr pamjet e banorëve që shtrojnë vetë tubat e ujit.

“Banorët blejnë dhe shtrojnë vetë tubat e ujit, bashkia bën sehir”, theksohet në videon e më poshte publikuar nga emisioni Fiks Fare./Sarandanews.com/

VIDEO/ Sarandë, qytetarët denoncojnë tek Fiks Fare gjëndjen e Urës së Çukës në Berdenesh