Aksident tek Kisha në Sarandë, rëndohet trafiku i makinave

Një tjetër aksident është shënuar ditën e sotme në Sarandë.

Aksidenti ka ndodhur pranë Kishës së qytetit në Sarandë.

Si pasojë e këtij aksidenti prej orësh është bllokuar dhe qarkullimi i automjeteve duke shkaktuar një trafik të madh, duke krijar një kaos.

Në vendngjarje ka mbërritur policia për të zbardhur shkaqet e aksidentit. /Sarandanews.com/