Ina Zhupa takime në Livadhja, Dhiver, Aliko: Jam e mahnitur nga pritja

Kandidatja për deputete për PD në Sarandë Ina Zhupa, u ndal këtë të diel për të zhvilluar takime me grupseksionin Livadhja, Dhiver, Aliko.

Zhupa ka mbetur e mahnitur nga pritja e berë, e cila në rrjetet sociale shkruan:

“Me grupseksionin Livadhja, Dhiver, Aliko!

Pritje e shkelqyer me pasionin per fitore”, nënvizon Zhupa.

I pranishëm në takime ishte dhe kandidati tjetër Jolio Dine. /Sarandanews.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *