Manjola Nikollo shkon poshtë ballkonit të Berishës: Poshtë diktatura

Kryetarja e Rithemelimit te Sarandes, Manjola Nikollo, ka shkuar ne Tirane per te qendruar per disa ore poshte ballkonit te Sali Berishes qe ndodhet ne arrest shtepie.

Nikollo ka postuar dhe nje foto me deputetin Luçiano Boçi ku shkruan:

“O sot,o kurrë. Poshtë diktatur. Rroftë demokracia”, shkruan ajo.