Aksident me vdekje në aksin Sarande-Ksamil

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar mbrëmjen e kësaj të enjte në aksin Sarande-Ksamil, ne vendin e quajtur “Kanali Çukës”.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person. Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.

Ende nuk dihen më shumë detaje rreth rrethanave se si ka ndodhur aksidenti.