Kryebashkiaku i Sarandës Adrian Gurma uron Pashkët Ortodokse

Kryebashkiaku i Sarandës Adrian Gurma ka uruar mbrëmjen e sotme festën e Pashkëve dhe gjithë besimtarët ortodoksë.

Ai ka postuar një foto me një urim për gjithë besimtarët ku shkruan:

“Krishti u Ngjall! Ringjallja dhe besimi se ditë më të mira na presin”, shkruan Adrian Gurma në urimin e tij. /Sarandanews.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *