FOTO/ Zjarr pranë stadiumit në Sarandë

Një zjarr ka rënë në lagjen nr.5 në Sarandë, pranë stadiumit “Andon Lapa”.

Shkak janë bërë djegia e plehrave dhe nga flakët janë djegur dhe pishat.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë forcat e zjarrëfikësve për të bërë të mundur shuarjen e flakëve. /Sarandanews.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *