Aksident i frikshëm në Sarandë mes një automjeti dhe një motoçiklete, ka të plagosur

Një aksident i rëndë është është shkaktuar si pasojë e përplasjes së një automjeti dhe një motoçiklete në rrethrrotullimin pranë spitalit.

Informacionet e para bëjnë të ditur se si pasojë e aksidentit ka të plagosur të cilët janë transportuar në spital.

Policia ndodhet në vendngjarje për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *