Humbjet jetën një person në plazhin e Borshit

Një person ka humbur jetën pak caste më parë në plazhin e Borshit.

Sipas informacioneve të para, dyshohet se personi ka pësuar infrakt.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.