Publikohet fotografia e rrallë nga Saranda, kur perla e jugut shkëlqente përtej brigjeve

Qyteti i Sarandes ka qene dhe ngel nje nder qytetet me panoramike ne vend.

Vite me pare, mjaft fotografe dhe piktore ishin te dashuruar me kete qytet duke e vizituar shpesh here.

Se fundmi, eshte zbuluar nje nder shkrepjet me te rralla te qytetit./Sarandanews.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *