VIDEO/ Alket Hyseni publikon pamjet nga plazhi Ksamilit: Do t’ia dalim!

Deputeti Sarandës, Alket Hyseni, ka publikuar pamje fantastike nga plazhi i Ksamilit.

Në videon e publikuar Hyseni, përveç pamje të mrekullueshme që të ofron plazhi i Ksamilit, është dhe mesazhi “Do t’ia dalim”.

“Me këto përkëdhelje dehëse të dallgëve ????në më të bukurin bregdet, Ksamil????☀️

Ju uroj fundjavë të bukur !”, shkruan Hyseni. /Sarandanews.com/

???? Ksamil, #Sarandë#VisitKsamil #VisitSaranda #Sarandanews

Posted by Sarandanews.com on Saturday, 25 April 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *