Butrinti barazon në shtëpi me Shkumbinin

Eshte mbyllur ne barazim sfida mes Butrintit dhe skuadres se Shkumbinit.

Takimi i zhvilluar ne stadiumin “Andon Lapa” u mbyll me rezultatin e bardhe 0-0.

Nje rezultat pozitiv per sarandiotet qe mbeten brenda objektivit per ngjitjen ne Kategorine e Pare.