Kampioni boksit Florian Marku me pushime në Sarandë, Gurma poston foton në rrjetet sociale

Florian Marku është një nga boksierët shqiptarë me të mirë të momentit, pasi me triumfet e tij ka bërë krenar të gjithë shqiptarët duke korrur suksese të një pas njëshme.

Këtë fundjavë boksieri i njohur ka zgjedhur Sarandë për tu pushuar.

Ai ka zhvilluar një takim dhe me kryebashkiakun Adrian Gurmën, i cili ka publikuar dhe një fotot me kampionin e boksit në rrjetet sociale.

“Me Florian Marku,një vizitor i veçantë në Sarandë.

Mirëseerdhe dhe qëndrim të mbarë.

Suksese në vijim kampion Florian Marku”, shkruan Gurma. /Sarandanews.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *