E quajti fosile politike, Bujar Leskaj reagon ndaj Ramës

Bujar Leskaj thyen heshtjen. Pasi u vu disa herë në qendër të sulmeve të Ramës, me fjalor fyes e denigrues.

Leskaj reagon përmes një postimi në faqen e tij në Facebook. Krahas fotos ai shkruan: “Ja për cfarë duhet të përdoret ky bastard!”.

Rama sot e quajti “fosile politike” dhe “i alkolizuar”.