FOTO/ Hariz Mema nuk ndalet, bën gafën e radhës

Hariz Memës në këto orë të vona i kanë dërguar linkun e Lulzim Bashës për ta shpërndarë në faqen e tij.

Por, këtë postim Mema është detyruar ta shpërndajë vet dhe natyrisht nuk kanë munguar gafat e tij drejtshkrimore.

“Live ne Opinion. Ndiqeni shperndaj”, shkruan me plot gabime Hariz Mema.

Kjo nuk është hera e parë që kryetari i PD Sarandë Hariz Mema bën gafa qesharake, duke treguar injorancën e tij në shkruajtjen e gjuhës shqipe. /Sarandanews.com/

Please follow and like us:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *